volbu hakkında

Dijital çözümler üretiyoruz!

Markanızın dijital mecralarda hayat bulmasını sağlayacak ekip sizi bekliyor, hemen iletişime geçebilirsiniz!

Volbu Dijital Pazarlama Ajansı

Volkan Bulut tarafından freelancer olarak kurulan ajansımız; 2011 yılından bu yana web tasarımı, seo çalışmaları, Google reklam çalışmaları, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklam çalışmaları programlama ve bilgisayar çözümleri alanında,  uzman kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir.

Firmamız 2015 yılına kadar yazılım konusunda hizmet vermiş olduğu müşterilerine 2015 yılı Ocak ayından itibaren VOLBU markası ile Hosting, Domain ve Sunucu Yönetimi hizmetleri sağlamaya başlamıştır.

VOLBU ; Barındırma, Web Tasarımı, Dijital Reklam Çalışmaları alanında kendini geliştiren ve her gün daha çok müşteriye hizmet veren bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Gerçekten Hosting, Sunucu Yönetimi Hizmetleri alanında kaliteyi görmek istiyorsanız VOLBU ile tanışmayı ihmal etmeyin.

Yazılım, tasarım, bilişim teknolojileri, dijital reklam çözümleri alanlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz çözümler ile müşteri memnuniyetinin 1. planda olduğunu hiçbir zaman unutmamaktayız.

Çalışma Ekibimiz Olarak 4 Değere Dikkat Etmekteyiz.

  • Güvenilirlik
  • Duyarlılık
  • Müşteri Odaklı Çalışmak
  • Tutkulu Olmak

Biz bu değerler doğrultusunda sizlere hizmet vermekten mutluyuz.

Misyonumuz

Geleceğin talep ve ihtiyaçlarını bilimsel yöntemler ışığında, analizlerini yaparak müşterilerimizi geleceğe taşımak.

Vizyonumuz

Geleceğin değişen koşullarına entegre olarak gelecek on yıl içerisinde Bilişim ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında öncü firmalar arasında olmak.