Google Ads Reklam

Dijital Reklamcılığın En Çok Tercih Edilen Platformu!

Google ADS Reklam

Google’ın oluşturduğu Google Ads Reklam Hizmetini etkili bir şekilde kullanmak istemez misiniz?

Google Ads sayesinde, hedef kitlenizin tamamına ulaşabilirsiniz. Deneyimli dijital pazarlama uzmanlarımız ile verimli kampanyalar oluşturuyoruz.

Zaman ve kaynak kaybetmek yerine, mükemmel reklamlar hazırlayarak dönüşüm oranınızı en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Sizlere özel hazırladığımız planlar, yaptığımız analizler, oluşturduğumuz stratejiler sayesinde firmanıza ve sektörünüze uygun etkili reklamlar vererek markanızı daha bilindik bir konuma eriştiriyoruz.

Google Ads Reklam

Dünyanın 1 numaralı arama motoru olan Google’ın reklam platformu Google Ads ile markanızı tanıtma ve satışlarınızı arttırma şansı yakalayın.

Sizler de Google Ads reklamları tam performansıyla kullanmak istiyorsanız bizlere hemen başvurun.

Sektörünüze göre reklam oluşturmadan analize kadar tüm detaylarda sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Reklamlarınız artık öncekiler gibi olmayacak! Bizlere başvurun ve tüm reklamlarınızın sizlere ne kadar fayda sağladığına şahit olun.

Sizlere en uygun reklam türünü belirliyor ve Google Ads hesabımız üzerinden bunları yayınlıyoruz. Alanında uzman profesyonel tasarımcılarımız ve metin yazarlarımız sayesinde eşsiz metin ve görsel Google reklamları üretiyoruz.

Google Ads Reklam

Reklam Çalışması Aşamaları

1) Hazırlık Çalışmaları

Google Ads reklamlarınızı hazırlamadan önce yoğun bir araştırma gerçekleştiriyoruz. Sektörünüzü, hedef kitlenizi ve firmanızı tanımak adına çalışmalar yürütüyoruz. Etkili ADS reklamlar oluşturmanın birinci kuralı sağlam bir araştırma yapmaktan geçiyor. Mükemmel reklamlara sahip olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Reklam tasarım sürecinde, VOLBU Ajans bünyesinde bulunan alanında uzman tasarımcılarımızı ve metin yazarlarımızı kullanıyoruz. Reklamlarınızın en etkili ve en verimli olacak ayarlar ile hazırlanması aşamaları gelirlerinizi arttıracak en büyük detaydır. Bu yüzden görsel reklamlarda en etkili tasarımları kullanmaya dikkat ediyor, metin reklamlarında ise SEO çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sektörünüzü araştırırken, olası tüm kampanyaları listeleyip arasından seçimler yapıyoruz. Rakiplerinizin hamlelerini gözlemleyip, piyasayı dönemsel olarak kontrol ediyor ve hangi alanda kampanya yaparsak sizlere daha fazla fayda sağlar bulmaya çalışıyoruz. Reklamlarınızı daha fazla gelir kazanmak üzerine tasarlıyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimiz reklam süresince ve reklam sonrası analiz aşamalarında da devam ediyor. Bir sonraki kampanyalarınız nasıl olacak, şu anki kampanyayı nasıl devam ettirmeliyiz, nasıl müdahaleler yapmalıyız tüm konularda sizlere teknik destek sağlıyoruz. Reklam sırasında ve reklam sonrasında sizlere analiz hizmeti sunuyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Google Partner iş ortaklığımız sayesinde işletmenize Google reklamcılığında profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz.

  • Reklamlarınızı daha fazla gelir kazanmak üzerine tasarlıyoruz.
  • Yaptığımız her işlemi sizler ile beraber yapıyor ve tüm aşamaların kontrolünü sağlıyoruz.
  • Google Ads konusunda daha yetkin olabilmeniz için sizlere tavsiyeler veriyoruz.
  • Reklam sırasında ve reklam sonrasında sizlere analiz hizmeti sunuyoruz.