web tasarımı

Web Tasarımı Hizmetleri

Web siteniz sizin vizyonunuzun bir göstergesidir.

Peki web dünyasında kaliteli bir web sitesine sahip olmanın avantajları nelerdir?

  • Firmanınız potansiyel müşterilerinizin gözünde iyi bir imaj yaratır.
  • Siteniz kaliteli ve ciddi bir firma olduğunuzu gösterir.
  • Ürünleriniz ya da hizmetleriniz sitenizde yapılan hareketli, görüntülü ve sesli tanıtımı ile müşterinizin daha çok dikkatini çeker.
  • Web siteniz ile broşür dağıtma yerine e-mail ile kolay ve masrafsız iletişim imkânları kazanırsınız.
  • Siteniz ve tanıtım mailleri diğer reklam çeşitlerine göre size mâl olabilecek en ucuz reklam aracı olmanın yanında diğer reklam unsurları ile birleştiğinde çok daha güçlü olmaktadır.

VOLBU Ajans size vereceği profesyonel web tasarımı hizmetleri ile daha fazla müşteri kaybı yaşamanızın önüne geçecektir. Web Tasarımı İşlerinizde Hizmetinizdeyiz.

Teklif İste

Web Sitesi Neden Gereklidir?

Teknoloji hızla gelişmektedir. Teknolojideki gelişmelerin bir çoğu insanların hayatını daha kolay hale getirmek için hayata geçirilmektedir. İnternet günümüzün şüphesiz en önde gelen icatlarından birisidir. İnsanlar aradıkları bilgiye, ürüne veya hizmete en çabuk internet yoluyla ulaşırlar.

İnternette insanlarla aradıklarını buluşturan ise web siteleridir. Günümüzde milyonlarca insan bir şey aradığında ilk baktığı yer internettir. Örneğin mobilya, otomobil, kiralık veya satılık ev, nöbetçi eczane vb. İşte bu sebeple web sitesi tüm firmalar için kesinlikle gereklidir. Web sitesi olmayan firmalar her gün potansiyel müşterilerini web sitesi olan rakiplerine kaptırmaya devam etmektedirler.

VOLBU Ajans size vereceği profesyonel web tasarımı hizmetleri ile daha fazla müşteri kaybı yaşamanızın önüne geçecektir. Web tasarımcı arkadaşlarımızın sizin için en uygun web dizaynına karar vererek size eşsiz bir web tasarımı yapacaklardır. Web tasarımı ücretlerimiz verdiğimiz hizmet kalitesiyle mukayese edildiğinde son derece uygundur.

Web Site Tasarım Aşamaları

Ekibimiz sizlere en özel siteleri hazırlamak için hangi aşamaları takip ediyor?

1) Hazırlık

Sizlere en uygun web sitesi tasarımını bulabilmek ve hayalinizdeki web sitesini sizlere sunabilmek için dersimize iyi çalışıyoruz. Araştırma ekibimiz, bulunduğunuz sektörün her detayını ince ince gözden geçirip araştırma sonuçlarını bizlere sunuyorlar. Tasarım ekibimiz de sizlerle özel görüşmeler yapıp hedeflerinize ve isteklerinize göre site tasarımının omurgasını belirliyorlar.

Bu aşamada, elimizdeki seçenekleri değerlendiriyor ve sizlere maksimum yararı sağlayacak tasarımları belirliyoruz. Sitenize giren ziyaretçileri mutlu hissettirecek, iyi optimize edilmiş ve kullanışlı web siteleri tasarlamak için çok sıkı bir çalışma ortaya koyuyoruz. Deneyimli ekibimizin, ellerinden gelenin en iyisini yapacağına ve sizin dijital kimliğinizi oldukça prestijli bir konuma getireceğinden emin olabilirsiniz.

Sitenizin görünüşünü tasarladıktan sonra, yazılım uzmanlarımız sitenizin işleyişini en stabil hale getirirler. Uyguladığımız hız testleri, güvenlik protokolleri ve SEO kontrolleri sayesinde oldukça kapsamlı ve kusursuz bir web sitesine sahip olacaksınız. Teknik ekibimize gözünüz kapalı güvenebilir ve sitenizin sorunsuz bir şekilde işleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm aşamalar bittikten ve sitenize sahip olduktan sonra da ajansımız sizinle beraber olacaktır. Yazılım, içerik güncelleme ve yardıma ihtiyacınız olan her konuda sizlere teknik destek sunacak ve dijital pazarlamanın diğer kollarında da sizlerle beraber adımlar atıp dijital dünyada bulunmanız adına ne gerekiyorsa yapacağız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

VOLBU Ajans sizlere kapsamlı bir sosyal medya danışmanlığı sunuyor.

  • Tecrübeli ekibimiz sayesinde yaptığımız tüm işlerde profesyonel olarak ilerliyoruz.
  • Atacağımız her adımı sağlam bir şekilde araştırarak atıyoruz.
  • Sizlere her aşamada destek olarak sorularınızı yanıtlıyoruz.
  • Hizmetimizi hızlı sonuç garantili olarak veriyoruz.