Google harita hizmetleri

Google Haritalara Kayıt

Haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. VOLBU Ajans Google Haritalara kayıt işleminizi profesyonel bir şekilde sizin yerinize yapmaktadır.

Google ve Yandex haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. VOLBU Ajans Google Haritalara kayıt işleminizi profesyonel bir şekilde sizin yerinize yapmaktadır.

Hergün yüzbinlerce kişi; Fayans Ustası, Kombi Servisi, Tesisatçı, Mimarlık Ofisi, Çiçekçi, Tasarımcı, Petshop, Pizzacı, Kebabçı, Matbaa, Elektronikçi, İçme Suyu, Kuru Temizlemeci…vb gibi ihtiyaçlarına göre internet üzerinden aramalarda bulunuyor. Bu aramalarda en üstte her zaman haritalara kayıt olanlar üst sıralarda çıkmaktadır.

Harita SEO Çalışmalarımız

Deneyimli, SEO ve Google uzmanlarımız ile görünürlüğünüzü arttırıp müşteri sayınızı katlayacaksınız.

Google, bazı aramalarda kişilere konum servislerini kullanarak en yakın ve en iyi sonucu göstermek için de işletmeleri bir sıraya sokar. İşte Dijital harita SEO, işletmenizin konum bazlı aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayan ve dijital pazarlama adına büyük önem taşıyan çalışmalardan bir tanesidir.

Google’da bir arama yaparsanız ilk önce bulunduğunuz konuma yakın olan ve harita SEO planlaması iyi olan işletmeye sizi yönlendirecektir. Eğer gerçek ofisinizde satış yapmaya odaklandıysanız ve insanları merkezinize çekmek istiyorsanız, Harita SEO yapabileceğiniz en yararlı işlerden bir tanesidir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sektörünüzü derinlemesine inceliyor ve sizi tam manasıyla temsil edecek konumlarınızı oluşturuyoruz.

  • Konum servislerinde üst sıralarda yer alma.
  • Marka prestijinizi yükseltecek pazarlama çalışmaları.
  • Uzman ekibimiz ile her zaman iş birliği fırsatı.
  • Google araçlarını kullanarak yaptığımız isabetli çalışmalar.
  • Proje sonrasında bile kaliteli hizmet süreci.

Harita SEO Hizmet Süreci

1) Şirketi Tanıma Süreci

VOLBU Dijital Pazarlama Ajansı olarak yaptığımız toplantılar ile şirketiniz hakkında gerekli tüm bilgileri topluyoruz. Harita SEO’ nun etkili bir şekilde yapılabilmesi için şirketinizin Google’da tam olarak yer alması gerekiyor. Sizlerden aldığımız ofis bilgilerini, fiziksel adresinizi, telefon numaranızı ve sektörünüzü eksiksiz bir şekilde düzenliyoruz. Bu sayede Google, güvenilirlik puanınızı arttırıyor, sizleri daha üst sıralara yerleştiriyor.

Profesyonel ekibimiz ile şirketinizin konumunu en gerçekçi şekilde müşterilerinizin bilgisine sunuyoruz. Google Haritalar’ da yer alan fotoğraflarınızı güncelliyor, Google Aramalar’ da gözüken konumunuzu doğruluyoruz. Harita aramalarında en üst sırada yer almak için yapılması gereken en önemli işlemi, uzmanlarımız yardımıyla doğru bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Şirketinizin, aratılan kelime özelinde en iyi sonuç olabilmesi için kullanıcıların sizlere olumlu yorumlar yapması ve yüksek puanlar verebilmesi çok önemlidir. Bizler de profesyonel dijital pazarlama uzmanlarımız sayesinde, nasıl daha fazla organik yorum ve puanlama kazanabileceğinizi sizlere gösteriyoruz. Pazarlama çalışmalarınızı düzenliyor ve hizmet verdiğiniz müşterilerinizi yorum yapmaya yönlendiriyoruz.

Konum işlemlerinizi ayarladıktan sonra, web sitenizi ve konum hizmetlerinde kullanılan bilgilendirme yazılarınızı SEO uyumlu hale getiriyoruz. Her ne kadar normal SEO çalışmalarının etkisi az olmuş olsa da yaptığımız her hamle üst üste eklenerek sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.