sosyal medya

Sosyal Medya Hizmetleri

Sizler de hedef kitlenize daha kolay ulaşabilmek ve dijital dünyada kendinize sağlam bir yer edinmek istiyorsanız hemen ajansımıza başvurun.

Verdiğimiz hizmetler, sizlerin oldukça kapsamlı ve düzenli sosyal medya hesaplarına sahip olmanızı sağlıyor. Profesyonel ekibimiz sayesinde, profillerinizi tek tek düzenliyor ve paylaşımlarınızı gözden geçiriyoruz.
Hedef kitlenize ve sektörünüze en uygun şablonları belirleyip, birden fazla mecrada etkili bir şekilde yer almanızı sağlıyoruz.
Etkili pazarlama stratejileri ve reklam teknikleri ile tüm platformlarda sizlere oldukça faydalı reklamlar yayınlayabileceksiniz.

VOLBU Dijital Pazarlama Ajansı sosyal medya hizmetleri ile işletmenizin yanında.

Sosyal Medya Reklamları

İyi bir sosyal medya yönetimi sizi sektörünüzde üst noktalara çıkaracak yegâne elementlerden bir tanesidir.

Sosyal medya, içinde barındırdığı büyük kitleden dolayı mükemmel bir reklam aracıdır. Eğer şirketinize büyük miktarda geri dönüşüm getirmek ve marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız, sosyal medya reklamlarını en etkili şekilde kullanabilmeniz gerekir.
Ajansımız, deneyimli ekibi sayesinde hem sosyal medya yönetimi konusunda hem de sosyal medya reklamları alanında sizlere kapsamlı bir hizmet veriyor.

Sosyal Medya Reklam Süreci

Sizler için başarılı reklam kampanyaları düzenliyoruz.

1) Analiz

Reklam sürecimize sektörünüzü, firmanızı, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz ederek başlıyoruz. Google Partner iş ortağı olmamız sebebiyle, ekibimiz Google araçlarına oldukça hakimdir. Gönderilerinizin hangi saatte beğenildiği, hangi yaş aralığında ve nereden takipçi aldığınız, hangi özel konularla ilgilenen müşterilerin sizleri tercih ettiği gibi verileri isabetli olarak elde ediyoruz.

Sosyal medya reklamlarınızı hazırlamadan ve yayınlamadan önce, hedef kitlenizin yoğunlukla bulunduğu mecraları kullanıyoruz. Hedef kitlenizin özelliklerini en ince detayına kadar inceleyip kendimize ilgi alanları belirliyoruz. İlgi alanları bölümüne, hedef kitlenizin sahip olduğu tüm özellikleri giriyoruz, böylece reklamlarınızın hepsi sizinle ilgilenen kişilere gösterilmiş oluyor.

Vereceğiniz reklamların, görsellerini ve metinlerini profesyonel ekibimiz yardımıyla hazırlıyoruz. Bu süreçte SEO kurallarına dikkat ediyor ve araçlarımız ile anahtar kelime araştırmaları yapıyoruz. Oldukça ilgi çekici konular belirleyerek, vereceğiniz reklamın sizlere takipçi, beğeni ve iş ortaklığı olarak geri dönmesini sağlıyoruz

Reklamların yayında kaldığı süre boyunca, gerekli analizleri yaparak raporlar çıkartıyoruz. Profesyonel ekibimiz, hangi reklamların sizlere ne kadar faydalı olacağını bu aşamalarda belirleyip, gelecek planlamaları buna göre yapıyorlar. Reklam çalışması bir kez yapmak ile bitmiyor, sürekli kontrol ve yenileme gerektirmektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

VOLBU Ajans sizlere kapsamlı bir sosyal medya danışmanlığı sunuyor.

  • Tecrübeli ekibimiz sayesinde yaptığımız tüm işlerde profesyonel olarak ilerliyoruz.
  • Atacağımız her adımı sağlam bir şekilde araştırarak atıyoruz.
  • Sizlere her aşamada destek olarak sorularınızı yanıtlıyoruz.
  • Hizmetimizi hızlı sonuç garantili olarak veriyoruz.